MSR Whisperlite International - benzínový vařič

Kód: 06633
ZdarmaZdarma 3 054 Kč –10 %
WhisperLite International 2013
3 054 Kč –10 % 2 749 Kč
Externí sklad - do 3 dnů
Můžeme doručit do:
20.11.2019

Jednoduchý a spolehlivý vařič, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Lze použít běžná kapalná paliva - technický benzín, bezolovnatý benzín a petrolej. Dvě vyměnitelné trysky s čistící jehlou - systém Shaker Jet, pomocí kterého se tryska vyčistí pouhým zatřepáním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Palivo technický benzín, bezolovnatý benzín, petrolej
Hmotnost balení
441g
Min. hmotnost
309g
Doba varu 1 l vody
3,5 (tech. benzín), 4,4 (petrolej) min
100 ml paliva uvaří vody
4,4 l (tech. benzín), 5,3 l (petrolej)
Doba hoření
600ml tech. benzínu za 110min / 600ml petroleje za 155min
Záruka:
24 měsíců

Inovovaná verze má hliníkovou palivovou trubici a nožičky z nerezové oceli, čímž se snížila hmotnost o 10% a zlepšila stabilita nádoby na vaření.

Balení vařiče také obsahuje: 2 x závětří, pumpu na palivo, sadu na udržbu vařiče. Balení NEOBSAHUJE palivovou láhev!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Benzínové vařiče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

msr-logoVíce než 40 let je značka MSR synonymem špičkových výrobků pro turistiku a horolezectví. Vášeň amerických vývojářů z MSR vedla k řadě prvenství a patentů v oblasti vybavení pro zmíněné sporty. MSR vybaveuje expedice po celém světě a pomáhá v těch nejtěžších situacích.

Cascade Designs je soukromá rodinná společnost, která sídlí ve městě Seattle na západním pobřeží USA, na úpatí Skalistých hor. Je to společenství několika firem a dvě z nich jsou Therm-a-Rest - karimatky a spací systémy a MSR - vařiče, ručníky, stany, sněžnice, filtrační systémy.

Lidé pracující v Cascade Designs jsou mladí sportovci, nadšení pro outdoorové aktivity. Vymýšlejí a vyrábí si outdoorové vybavení pro svůj volný čas. Firmy si samy navrhují a konstruují stroje, vymýšlí nové výrobní postupy a technologie, používají pouze nejnovější materiály vyrobené v USA, nebo Evropě. Ve výrobních halách je čisto a vše září novotou.

Materiály, které používají, jsou jednak nejmodernější hi-tech vynálezy současné doby, ale zároveň také šetrné k přírodě, neobsahující přírodě a lidem škodlivé látky, jako např. ftaláty, byfenily… Veškerá produkce pochází z dílen v USA, nebo sesterské pobočky Cascade Designs v irském Corku.