Voyager - jídlo na cesty z Francie

Do nabídky jsme nově zařadili expediční dehydrovanou stravu z Francie - VOYAGER. Voyager je chutné francouzské jídlo z Bordeaux v chytrém obalu. Hotové za 5 minut - stačí zalít horkou nebo studenou vodou. Jídlo Voyager je vhodné pro cestovatele, expedice a horolezce, pro myslivce a rybáře, pro speciální jednotky a záchranné složky, pro motorkáře a cyklisty.

voyager

Čistá chuť jídla Voyager - Jídlo VOYAGER vyniká svojí čistou chutí surovin zachovanou díky šetrné přípravě z hotového uvařeného jídla. Výživově hodnotná strava určená pro vysokou fyzickou zátěž a sporty, která zasytí.

Chytrý obal jídla Voyager - Ekologický obal z recyklovaného papíru, který po konzumaci jídla spálíte. MĚRKA vám ukáže to správné množství vody k zalití a ZIP zabrání vylití obsahu.

Ekologicky myslící firma - Francouzská rodinná firma Voyager Nutrition z Bordeaux připravuje
lyofilizovanou stravu výhradně z lokálních potravin již 25 let. Je certifikována jako ekologické zemedělství. K výrobě se využívá převážně solární a geotermální energie.

Kompletní nabídka jídla VOYAGER

vitcho

Oproti konkurenci, kterou nabízíme, má jídlo Voyager výhodu, že disponuje výborně recyklovatelným obalem. Recyklace funguje bezvadně, obal prostě spálíte. Expediční strava Voyager tak získává malou konkurenční výhodu. Nepotřebujete misku, jídlo pouze zalijete horkou vodou, sníte ho a poté obal spálíte (případně zakopete) a nevzniká tak nežádoucí odpad.

Jídla VOYAGER v samoohřívacím obalu. Pokud vám nezáleží na hmotnosti, můžete využít samoohřívací jídla VITCHO:
Patentovaný způsob ohřevu Vitcho nabízí možnost jíst teplé jídlo za všech okolností a bez použití jakéhokoliv zdroje tepla. Individuální konzervy s vařeným jídlem Vitcho mají vlastní samoohřívací systém, který se snadno ovládá. Stačí jen zmáčknout krabičku v určeném místě a počkat až se jídlo samo ohřeje. Podívejte se na video.

Další samoohřívací variantou je balení jídla Voyager Paella v samoohřívacím obalu!!!

Příprava expedičního jídla VOYAGER:

voyager_priprava-jidla_01

voyager_priprava-jidla_02

voyager_priprava-jidla_03

voyager_priprava-jidla_04

voyager_priprava-jidla_05

voyager_priprava-jidla_06

voyager_priprava-jidla_07

voyager_priprava-jidla_08

voyager_priprava-jidla_09

voyager_priprava-jidla_10

voyager_priprava-jidla_11