Adventure Menu Set 5x samoohřevná kapsle 20g + zipper bag

Kód: 3020
239 Kč
Externí sklad - do 3 dnů
Můžeme doručit do:
18.10.2019

Chcete si dopřát ten největší komfort na cestách? Nemáte čas ohřívat jídlo na vařiči? Pro tyto případy je tu bezplamenný SAMOOHŘEV pro jídla naše jídla (nejen Adventure Menu), který Vám ohřeje jídlo bez vařiče, nádobí, nebo teplé vody!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmotnost kapsle: 20g
Počet kusů v balení: 5 ks

Lze použít pouze se speciálním sáčkem Zipper-bag, který zde slouží jako trouba, ve které se celý ohřev odehrává.

20g samoohřevná kapsle – k ohřátí 1 x 400g hlavního jídla, případně 2 x 200g nebo 250g jídel.

Jak samoohřev funguje?

Do zipper-bagu nalijete vodu (nemusí být pitná) a vhodíte do ní 20g sáček s otevřeným obahem. Chemickou reakcí se voda prudce ohřeje na 100°C a ohřeje jídlo uvnitř. Sáček s jídlem musí zůstat zavřený.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samoohřívací jídlo
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nejen na cestách jsme často nuceni uchýlit se k jednoduššímu a pohodlnějšímu řešení stravování na úkor kvality. Na vaření prostě není čas, prostor, nebo nálada. Proč bychom ale měli v těchto situacích jíst méně kvalitně? Proč si výjimečné okamžiky na dovolené, na chatě, nebo v kempu neužít naplno?

Jídlo Adventure Menu je plnohodnotným ručně vařeným jídlem vyrobeným v České republice. Díky speciální celosvětově patentované technologii je toto jídlo připraveno zcela bez konzervantů a chemických přísad. Přesto zaručuje až tříletou trvanlivost.

Sterilované jídlo si uchovává svou přirozenou chuť, vůni a vzhled společně s nutričními hodnotami a extrémní trvanlivostí. Jídlo je v takzvaném tekutém stavu, není dehydrované, není instantní, je připravené k okamžité konzumaci. Stačí jej ohřát. To je možné mnoha způsoby: v mikrovlnné troubě, v kotlíku, v horké vodě. Unikátní je však možnost tzv. samoohřevu, kdy sáček s jídlem vložíte do speciálního ohřívacího vaku ADM, takzvaného zipper-bagu, přidáte samoohřevnou kapsli a vodu. Jednorázová samoohřevná kapsle funguje na principu exotermické reakce nehašeného vápna s vodou. Ta vytvoří teplotu až 100°C a horká pára ohřeje jídlo i v extrémních podmínkách za 12 minut.

Jídlo Adventure Menu je 100% přírodní, vyráběno ručně, tradičními postupy z čerstvých surovin od lokálních farmářů a zemědělců bez přidávání barviv a dochucovadel. Vybraná jídla jsou bezlepková, vyráběna z unikátní směsi kukuřičné a rýžové mouky.